Święto rodziny

Dnia 18.06.2016 w auli zespołu edukacyjnego odbyło się" Święto rodziny". Dzieci z obu grup przygotowywały się do tej uroczystości już wcześniej. Przygotowywały zaproszenia oraz upominki dla swoich rodziców.

Wszyscy byli tego dnia bardzo przejęci. Dzieci chciały jak najlepiej zaprezentować zdobyte podczas roku szkolnego umiejętności. Podczas którego maluchy i starszaki recytowały utwory literackie oraz wykonywały tańce ludowe i nowoczesne. Rodzice nie kryli swojego wzruszenia podczas prezentowanego programu artystycznego. Nagradzali więc swoich milusińskich ogromnymi brawami.

Na spotkaniu tym została także przedstawiona prezentacja, która podsumowywała pracę innowacji pedagogicznej "Pasja nas łączy". Na zaproszonych gości czekał słodki poczęstunek.