Wycieczka do Lubrzy

Wycieczka do Lubrzy

Dnia 16 czerwca 2015 r. grupa dzieci przedszkolnych wzięła udział w wycieczce do Lubrzy, która była kontynuacją zajęć w ramach innowacji pedagogicznej „Pasja nas łączy”. Główną atrakcją tej wyprawy było zwiedzanie studia nagrań i nagranie płyty z piosenkami w wykonaniu dzieci. Studio mieszczące się w starym młynie zrobiło na dzieciach i opiekunach ogromne wrażenie, tym bardziej, że był to pierwszy nasz kontakt z takim miejscem.

Po zwiedzeniu studia i nagraniu piosenek dzieci wyruszyły „Szlakiem Bobra”. Malowniczy krajobraz, kładki po których maszerowaliśmy i cisza, która nas otaczała, wyciszyła nas oraz zapewniła odpoczynek. Bobra nie spotkaliśmy, ponieważ o tej porze dnia odpoczywał. Pani przewodnik w czasie wędrówki pokazała nam jeszcze bunkry poniemieckie.

Droga, którą przeszły dzieci nie była krótka, ale nikt nie narzekał. Wycieczka zakończyła się pieczeniem kiełbasek nad ogniskiem, a pani przewodnik wręczyła dzieciom nagrody za uwagę i spostrzegawczość.

Dziękujemy Państwu Marcie i Patrykowi Żukowskim za pomysł i organizację. Będą to dla nas niezapomniane wrażenia.

Wycieczka do LubrzyWycieczka do LubrzyWycieczka do LubrzyWycieczka do LubrzyWycieczka do LubrzyWycieczka do LubrzyWycieczka do LubrzyWycieczka do LubrzyWycieczka do LubrzyWycieczka do LubrzyWycieczka do LubrzyWycieczka do LubrzyWycieczka do LubrzyWycieczka do LubrzyWycieczka do LubrzyWycieczka do LubrzyWycieczka do LubrzyWycieczka do LubrzyWycieczka do LubrzyWycieczka do LubrzyWycieczka do LubrzyWycieczka do LubrzyWycieczka do LubrzyWycieczka do Lubrzy