PRECZ, ZIMO ZŁA!

Dnia 20 marca 2015 r. przedszkolaki i dzieci z oddziału zerowego wspólnym korowodem oraz zabawami pożegnały zimę i powitały wiosnę.

Dzieci z Marzannami wykonanymi ze zgromadzonych odpadów przemaszerowały ulicami naszej miejscowości i udały się na plac przed dom kolegi Gracjana, gdzie wspólnie pożegnały zimę.

Wiosnę powitały piosenkami, wierszykami, zabawami wokół gaika (symbolu wiosny) oraz szukaniem zwiastunów nowej pory roku na podwórku Gracjana.

Przedszkolaki tego dnia, na placu przed szkołą, miały jeszcze jedną możliwość poznania otaczającego świata. Przez szybkę, którą dała nam mama Łucji oglądały zaćmienie słońca.

Starszaki po powrocie do sali wykonały sukienki dla „Wiosny”, które można podziwiać na korytarzu przedszkolnym.

PRECZ, ZIMO ZŁA!PRECZ, ZIMO ZŁA!PRECZ, ZIMO ZŁA!PRECZ, ZIMO ZŁA!PRECZ, ZIMO ZŁA!PRECZ, ZIMO ZŁA!PRECZ, ZIMO ZŁA!PRECZ, ZIMO ZŁA!PRECZ, ZIMO ZŁA!PRECZ, ZIMO ZŁA!PRECZ, ZIMO ZŁA!PRECZ, ZIMO ZŁA!PRECZ, ZIMO ZŁA!PRECZ, ZIMO ZŁA!