Bal u maluszków

Karnawał to czas zabaw i bali. Dzień 13.02.2015 to dla maluszków szczególny dzień, wyczekiwany przez wiele tygodni. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W sali można było spotkać: królewny, pirata, pszczółkę, policjanta, strażaka, spider-mana, biedronkę, wróżkę, żołnierza oraz Śnieżkę. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Maluszki z ogromnym zapałem brały udział w balowych konkursach. Kolejny bal karnawałowy już za rok.