Święto rodziny

Dnia 13 czerwca 2015 r. w przedszkolu odbyła się najważniejsza dla wszystkich uroczystość. Święto Rodziny to czas kiedy przedszkolaki wierszami, piosenkami, tańcem i własnoręcznie wyczarowanymi prezentami dziękują swoim rodzicom za miłość, cierpliwość i dobroć. To również czas wzruszeń i dumy ze swoich dzieci.

W tym dniu mogliśmy podziękować rodzicom za ich współpracę z przedszkolem i za zaangażowanie w realizację innowacji pedagogicznej. Wśród rodziców wybraliśmy również „Przyjaciół przedszkola”, czyli tych którzy najczęściej wspierali nas w działaniach i pomagali w ich organizacji.

Podczas spotkania Rodzice, Pani Wójt Gminy Izabella Staszak i dyr. TOK-u Pan Tadeusz Wojter zostali zaproszeni do obejrzenia wystawy związanej z realizacją innowacji pedagogicznej „Pasja nas łączy”. Goście mogli obejrzeć zdjęcia z zajęć dotyczących działań nowatorskimi, wytwory z gliny, którymi obdarowane zostały mamusie; obraz namalowany przez dzieci wspólnie z malarką, dyplomy i medale dzieci, album prac plastycznych, wystawę plastyczną „Marzenia dzieci”.

Dla dzieci były lody, a dla wszystkich słodki poczęstunek przygotowany przez mamusie. Dzieciom słodkości podarowała Pani Wójt Gminy Izabella Staszak i dyr. TOK- u Tadeusz Wojter.

Dziękujemy Pani Annie Kowalewicz za przygotowanie wystawy.