II Przegląd Piosenki i Tańca Przedszkolnego

W dniu 15 maja 2014 r. odbył się II Przegląd Piosenki i Tańca Przedszkolnego, którego organizatorem było Przedszkole Publiczne "Domek Krasnoludków" w Trzebiechowie. Celem tego typu przeglądów jest wspieranie i rozwój zainteresowań muzycznych dzieci, prezentowanie umiejętności wokalnych i tanecznych najmłodszych oraz stwarzanie okazji do promowania przedszkoli w środowisku lokalnym.

Udział w spotkaniu wzięły dzieci z: "Przedszkola Samorządowego" w Bojadłach, Oddziału Przedszkolnego w Klenicy, Przedszkola "Mały Odkrywca" w Klenicy, Niepublicznego Przedszkola "Kraina Marzeń" w Swarzynicach, Oddziałów Przedszkolnych przy szkole podstawowej w Trzebiechowie oraz organizatorzy, czyli dzieci z Przedszkola Publicznego "Domek Krasnoludków" w Trzebiechowie.

Wśród zaproszonych gości byli: Przewodniczący Rady Gminy Pan Krzysztof Okińczyc, Dyrektor TOK-u Pan Tadeusz Wojter, Dyrektor Zespołu Edukacyjnego w Trzebiechowie Pani Zdzisława Rychła, Dyrektor biblioteki Pani Jolanta Kaczorowska oraz Rodzice dzieci. Wójt Gminy, Pan Stanisław Drobek, przesłał pozdrowienia wszystkim uczestnikom, ponieważ wyjazd służbowy uniemożliwił osobisty udział w przeglądzie.

Wszyscy zebrani mieli okazję podziwiać umiejętności wokalne i taneczne dzieci. Przygotowanie dzieci do przeglądu było na bardzo wysokim poziomie, za co podziękowania należą się wszystkim Paniom z przedszkoli i z oddziałów przedszkolnych.

Dużą radość dzieciom sprawiły upominki, które ufundowali: wójt Gminy Stanisław Drobek, dyr. Tadeusz Wojter, dyr. Jolanta Kaczorowska oraz rodzice dzieci z przedszkola i z oddziałów przedszkolnych w Trzebiechowie, za co składam gorące podziękowania.