Dzień dziecka na wesoło w grupie 0 "C"

Dzień dziecka na wesoło w grupie 0C

30 maja 2014 r. z okazji Dnia Dziecka przedszkolaki wzięły udział w zabawach podczas których "odwiedziły" dzieci mieszkające na innych kontynentach. Były między innymi w Ameryce Północnej i tańczyły taniec kowbojski. W Ameryce Południowej spotkały się z indiańskim wodzem, który przyjął ich do swojego szczepu i zlecił poszukiwanie słodkiego "skarbu" ukrytego w sali.

5- latki zamieniły chustę w wielką łódź, którą popłynęły do Afryki, "odwiedziły" Safari i wykonały maski. Wspólnie z wodzem plemienia afrykańskiego odbyły taniec podczas którego "czarowały" pogodę. To czarowanie udało się i dlatego dzieci mogły puszczać na dworze bańki mydlane wspólnie z kolegami i koleżankami z grupy 0 "A".

W tym dniu również Pani Ola Hamrol "wyczarowała" dzieciom do obiadu słodką czekoladę. Za co dzieci serdecznie dziękują.