Przedszkolaki w Sali Zabaw

We wtorek 19 czerwca 2012 r. dzieci z naszego przedszkola wesoło bawiły się w nowej Sali Zabaw, która znajduje się w Zielonej Górze w budynku Centrum Rekreacyjno – Sportowego. Przedszkolaki nie tylko bawiły się na zgromadzonym tam sprzęcie. Kadra pedagogiczna, która pracuje w Sali Zabaw zorganizowała maluszkom zawody sportowe, chętnym dzieciom malowała na buźkach różne wzorki i przebierała je w kolorowe stroje w których dzieci tańczyły przy muzyce. Dla wielu dzieci wycieczka była dodatkową frajdą z powodu pierwszej podróży autobusem.