Pożegnania nadszedł czas

29 czerwca 2012 r. dla 11 dzieci był ostatnim dniem pobytu w przedszkolu. Po wakacjach będą oni uczęszczać do oddziału "0" lub do klasy pierwszej.

W tym ostatnim dniu kończącego się roku szkolnego dzieci wystąpiły z krótką akademią, na której zaprezentowały się przed Rodzicami i pracownikami przedszkola. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książeczki, a wychowawcy całusy i miłe słowa. Były podziękowania, życzenia oraz słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za udział w życiu przedszkola w ciągu całego roku szkolnego i życzymy pociechy z dzieci.

A Wam dzieci wspaniałych, rodzinnych wakacji!!!