Bal karnawałowy w grupie "Biedroneczki"

Bal karnawałowy w grupie Biedroneczki

Jest karnawał.
W karnawale wszyscy urządzają bale.
W każdym kraju, w całym świecie
tańczą starsi, młodsi, dzieci.

10 lutego 2012 r. w przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Dzieci przebrane w barwne i pomysłowe stroje, zamieniły się tego dnia w królewny, wróżki, biedroneczki, piratów, Zorro i inne ciekawe postacie. Bal przebierańców jest tym, co przedszkolaki lubią najbardziej. W kolorowych strojach, przy muzyce, konkursach i tańcach dzieci z grupy "Biedroneczki" bawiły się całe przedpołudnie. Podczas balu dzieci odbyły podróż przez kontynenty i tańczyły przy muzyce francuskiej, hiszpańskiej, włoskiej, chińskiej, afrykańskiej, kowbojskiej oraz w rytm muzyki przedszkolnej.