Nie ma rzeczy niemożliwych

Dokładnie tak! nie ma rzeczy niemożliwych, tylko trzeba je wymarzyć i wierzyć, że kiedyś się wydarzą. Grupa teatralna "POSZKOLE" wiele razy marzyła o poznaniu teatru od kulis i stało się. Nie dość, że przyglądaliśmy się pracy Wizażystki, poznaliśmy Panią tworzącą peruki do spektakli i zajmującą się fryzurami aktorów, Projektanta kostiumów, no i oczywiście Aktorów. Poznaliśmy specyfikę pracy "ludzi teatru", usłyszeliśmy o wielogodzinnych próbach scenicznych, poświęceniu i zaangażowaniu. Mieliśmy także okazję przyglądać się pracy Fotografa w czasie sesji zdjęciowej do promocji spektaklu "Bestia". I to wszystko w naszej szkole, to u nas gościł Zespół Lubuskiego Teatru w Zielonej Górze. Tak bardzo spodobał się im nasz pałac, że postanowili na jego tle promować swoją sztukę, ku naszej wielkiej radości i spełnieniu marzeń.