Do Jezusa niebiańską rakietą!

Taki właśnie tytuł nosiło przedstawienie noworoczne przygotowane przez Grupę teatralną "POSZKOLE".

Pokaz dla uczniów klas 0 – VI, który odbył się 11.01 oraz występy dla mieszkańców Trzebiechowa dnia następnego, były uwieńczeniem czteromiesięcznej pracy zespołu aktorskiego w składzie:
Arend Patrycja, Aleksandra Śnieguła, Werwiński Kamil, Jakubowski Kacper, Cipora Aleksandra, Szubert Sylwia, Kiełbasiewicz Wiktoria, Chlebuś Maja, Galor Zuzanna, Holewa Róża i Krzysztof, Werwiński Dawid, Antecka Julia (niestety się rozchorowała), Rutschke Kewin (tym razem, prowadząca Grupę p. Kowalczyk także zagrała mały epizodzik).

Dzieci spisały się na medal i zaraz po feriach zabieramy się za nowe przedstawienie.

Już dziś gorąco Zapraszamy!!!

Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!Do Jezusa niebiańską rakietą!