Bajkowe zakończenie!

Teatr "POSZKOLE" ukoronował swoja pracę w II półroczu spektaklem pt. "Bajka o królu, który chciał być dziadkiem".

Dnia 27 czerwca 2012 roku, zaprosiliśmy naszych młodszych i starszych kolegów do udziału w dobrej zabawie, której przesłaniem było, ze na świecie jest miejsce dla wszystkich, każdy znajdzie cos ważnego dla siebie, a do szczęścia czasami wystarczy drobnostka, np. zupka grzybowa.

Dziękuję aktorom za wytężoną pracę, a widowni za wspaniałe przyjecie naszych starań gromkimi oklaskami.

W role wcielili się:
  • Król – Damian Graliński
  • Królowa – Ola Śnieguła
  • Królewna – Ola Siwek
  • Młodzieniec – Oktawia Wołoszyn
  • Smok – Kamil Werwiński
  • Doradca- Paulina Bajon
  • Doradca – Nikola Nycz
  • Błazen – Olek Gwiazdowski
  • Goniec – Sandra Waszkowiak
  • Facet – Karolina Sikora
  • Facet – Klaudia Jóźwiak
  • Makijażystka – Ola Cipora
  • Makijażystka – Sylwia Szubert
  • Wodzirej – Kacper Jakubowski

Bajkowe zakończenie!Bajkowe zakończenie!Bajkowe zakończenie!Bajkowe zakończenie!Bajkowe zakończenie!Bajkowe zakończenie!Bajkowe zakończenie!Bajkowe zakończenie!Bajkowe zakończenie!Bajkowe zakończenie!Bajkowe zakończenie!Bajkowe zakończenie!Bajkowe zakończenie!Bajkowe zakończenie!Bajkowe zakończenie!Bajkowe zakończenie!Bajkowe zakończenie!Bajkowe zakończenie!Bajkowe zakończenie!Bajkowe zakończenie!Bajkowe zakończenie!