Zakończenie I etapu rekrutacji do Przedszkola Publicznego oraz klasy pierwszej szkoły podstawowej w Zespole Edukacyjnym w Trzebiechowie

Dnia 27 marca 2020 r. zakończył się pierwszy etap rekrutacji.

Informujemy, że komisja rekrutacyjna po weryfikacji wniosków ogłasza, że wszyscy kandydaci, którzy złożyli karty zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej i przedszkola bądź deklarację kontynuowania edukacji przedszkolnej w formie papierowej, elektronicznej lub telefonicznej zostali przyjęci do przedszkola i klasy pierwszej.

Informujemy również, że II etap – rekrutacja uzupełniająca do przedszkola i klasy pierwszej rozpocznie się od dnia 30 kwietnia 2020 r.

Dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami.

W dniu 1 czerwca 2020 r. zostanie podana lista kandydatów zakwalifikowanych do przedszkola i klasy pierwszej szkoły podstawowej w rekrutacji uzupełniającej.

W przypadku wątpliwości, wszelkie informacje dotyczące rekrutacji do przedszkola i klasy pierwszej szkoły podstawowej będą udzielane od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00 pod numerem telefonu 68 351 41 60.