Ważny komunikat

Zgodnie z Komunikatem Premiera Mateusza Morawieckiego z dnia 29 kwietnia 2020 r. od dnia 6 maja 2020 r. decyzją Wójta Gminy Trzebiechów zostanie otwarte Przedszkole w Trzebiechowie w „nowym reżimie sanitarnym”.

Otwarcie przedszkola wiąże się ze stosowaniem zasad bezpieczeństwa wprowadzonych na czas epidemii. Szczegółowe wytyczne opieki nad dziećmi zostaną uregulowane rozporządzeniem MEN.

Rodziców zainteresowanych przysłaniem dziecka do przedszkola prosimy o telefoniczny kontakt z sekretariatem Zespołu Edukacyjnego pod numerem: 68 3514160.

Drogi rodzicu, zadbaj o to, by dziecko było dobrze przygotowane do powrotu do przedszkola:

• przyprowadź do przedszkola dziecko zdrowe – bez objawów chorobowych,
  • stosuj się do zaleceń lekarskich, które mogą określić czas nieposyłania dziecka do instytucji,
  • przed przyprowadzeniem dziecka zmierz mu temperaturę,
  • nie posyłaj do przedszkola dziecka, jeżeli w domu przebywa ktoś na kwarantannie,
  • wyjaśnij dziecku, aby nie zabierało do przedszkola zabawek i niepotrzebnych przedmiotów,
  • zwróć uwagę na odpowiedni sposób zasłaniania twarzy podczas kichania czy kasłania.

Proszę o świadome podjęcie decyzji związanej z wysłaniem dziecka do przedszkola, jak i dowozu do placówki.

Dyrektor Zespołu Edukacyjnego w Trzebiechowie