Rekrutacja dzieci do przedszkola i pierwszej klasy

Szanowni Państwo!

Trwa rekrutacja do Przedszkola Publicznego w Trzebiechowie i klas I Szkoły Podstawowej w Trzebiechowie.

Chcąc ułatwić Państwu złożenie deklaracji uruchomiliśmy rekrutację elektroniczną na adres zet.rekrutacja@gmail.com lub poprzez złożenie deklaracji w budynku szkoły przy wejściu do byłego gimnazjum.

Wnioski są do pobrania na stronie internetowej szkoły w pdf oraz w wersji edytowalnej lub w formie papierowej w budynku szkoły również przy wejściu do byłego gimnazjum.

Uruchomiona została rekrutacja telefoniczna. Chęć zapisania dziecka do przedszkola lub klasy pierwszej można zgłosić od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00- 15.00 pod numerem telefonu 683514160.

Deklaracje w wersji papierowej dotyczące zgłoszeń telefonicznych będą przyjmowane w późniejszym terminie.

Przypominamy, że rekrutacja trwa do 27 marca 2020 roku.

Dyrektor Zespołu Edukacyjnego w Trzebiechowie