Nowe władze Samorządu Gimnazjum

26 września 2018 r. w Publicznym Gimnazjum w Trzebiechowie zostały przeprowadzone wybory szkolne do Samorządu Uczniowskiego. To był bardzo ważny dzień dla każdego z nas, a w szczególności dla 6 kandydatów.

Czekało na nas wiele pracy tego dnia. Od samego rana rozpoczęliśmy ostatnie przygotowania. Udaliśmy się do urzędu gminy po niezbędne nam rekwizyty wyborcze. Zrealizowaliśmy wszystko tak, jak było zaplanowane w projekcie organizacji wyborów. Równo o godzinie 9:20 rozpoczęliśmy głosowanie w auli szkolnej. Następnie podliczyliśmy wszystkie głosy i spisaliśmy protokół.

Uprawnionych do głosowania było 28 osób, udział wzięło 22. Frekwencja wyniosla 78,5%.

Wyniki wyborów do SU zostały ogłoszone o godzinie 10.

Kacper Kusik został przewodniczącym,
Kornelia Daszkiewicz – wiceprzewodniczącą,
Wiktoria Sołtys – sekretarzem.

To był niesamowity dzień pełen wrażeń i ekscytacji. Sądzę, że każdy jest zadowolony z efektu końcowego.

Nowej władzy SU życzymy powodzenia w realizacji programów wyborczych.

Nowe władze Samorządu GimnazjumNowe władze Samorządu GimnazjumNowe władze Samorządu GimnazjumNowe władze Samorządu GimnazjumNowe władze Samorządu GimnazjumNowe władze Samorządu Gimnazjum