TARGI EDUKACYJNE 2018

W ramach doradztwa edukacyjno – zawodowego realizowanego w naszej szkole, uczniowie klasy III gimnazjum, w dniu 15 marca wzięli udział w Targach Edukacyjnych, zorganizowanych w Gminnym Ośrodku Kultury w Bojadłach. Celem imprezy było przybliżenie oferty edukacyjnej oraz zasad rekrutacji okolicznych szkół ponadgimnazjalnych na najbliższy rok szkolny.

Trzecioklasiści z zaciekawieniem wysłuchali i obejrzeli prezentacje poszczególnych placówek, po których mieli jeszcze możliwość porozmawiania z nauczycielami i uczniami zaproszonych szkół. Uczestnicy targów otrzymali również ulotki i broszury informacyjne do samodzielnego i spokojnego przestudiowania już w domu.

Wierzymy, że spotkanie to pomogło trzecioklasistom w świadomym wyborze kierunku dalszej edukacji.

TARGI EDUKACYJNE 2018TARGI EDUKACYJNE 2018TARGI EDUKACYJNE 2018TARGI EDUKACYJNE 2018