Konkurs HDK

We wrześniu opiekun koła PCK Pan Ryszard Konopka poinformował nas o konkursie plastycznym o tematyce honorowego krwiodawstwa.

Z naszej szkoły wpłynęło 6 prac w tym jedna moja, ze wszystkich szkół udało się zebrać 702 prace, z czego organizatorzy musieli wybrać te najlepsze.

Moja praca znalazła się wśród innych wyróżnionych.

W czwartek 30.11.2017 r. wraz z Panem Ryszardem udaliśmy się na uroczyste wręczenie nagród w Biurze Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze.

Prace od przedszkola po szkoły ponadgimnazjalne zostały wyróżnione.

Na uroczystości pojawiła się telewizja regionalna, która przeprowadzała wywiady z uczestnikami konkursu oraz filmowała nasze prace.

Po uroczystym wręczeniu nagród zostaliśmy zaproszeni na poczęstunek w postaci kawy i słodkich ciast.

Po wszystkim udaliśmy się do szkoły. Osobiście mogę dodać, że to było bardzo miłe uczucie poczuć, że ktoś docenił twoja ciężką prace oraz że tak wiele osób może ją zobaczyć. Zachęcam wszystkich do brania udziału w takich konkursach, ponieważ nic nie tracimy, a nasze talenty mogą zostać docenione.

Konkurs HDKKonkurs HDKKonkurs HDKKonkurs HDKKonkurs HDKKonkurs HDKKonkurs HDK