Dni otwarte w sulechowskich szkołach średnich

Już niebawem gimnazjaliści z klasy trzeciej muszą podjąć świadome i trafne decyzje dotyczące wyboru szkoły i zawodu. Decyzje te mają ogromne znaczenie nie tylko dla ich dalszej edukacji, ale i mogą mieć również konsekwencje na całe ich życie.
W związku z tym nasi trzecioklasiści w dniu 20 marca 2018 r. uczestniczyli w Festiwalu Zawodów w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz w Festiwalu Nauki w Liceum Ogólnokształcącym.

Mamy nadzieję, że dzięki wizycie w sulechowskich szkołach średnich, uczniowie będą mogli świadomie i ze spokojem dokonać wyboru przyszłej szkoły.

Trzymamy kciuki za trafne decyzje!