DNI OTWARTE DLA GIMNAZJALISTÓW

Dni otwarte

Już w najbliższym czasie gimnazjaliści z klas trzecich będą podejmować trudne decyzje dotyczące wyboru szkół ponadgimnazjalnych. Decyzje te mają znaczenie nie tylko dla ich dalszej edukacji, ale mogą mieć konsekwencje na całe życie. Wierzymy, że dzięki Dniom Otwartym młodzi ludzie będą mogli świadomie i ze spokojem dokonać wyboru przyszłej szkoły i zawodu.

Uczniowie i nauczyciele CKZiU oraz LO w Sulechowie przygotowali dla nas wiele atrakcji, które pozwoliły trzecioklasistom zapoznać się z ofertą edukacyjną placówek i zachęciły do wstąpienia w szeregi uczniów prezentowanych szkół.

Obecność gimnazjalistów w sulechowskich szkołach ponadgimnazjalnych z pewnością przyczyni się do tego, aby kolejny etap w ich edukacji był dobrze i świadomie zaplanowany.

Życzymy wyłącznie mądrych i mocno przemyślanych decyzji!