NIEMIECKI MA KLASĘ – jesteśmy w ogólnopolskim finale!

W tym roku szkolnym nasze gimnazjum ponownie uczestniczyło w ogólnopolskim projekcie i konkursie Instytutu Goethego DEUTSCH HAT KLASSE / NIEMIECKI MA KLASĘ.

Na podstawie nadesłanej dokumentacji komisja konkursowa wybrała nas do grona 10 finalistów spośród prawie 100 szkół z całej Polski! Ale to jeszcze nie koniec konkursu – 27 kwietnia odwiedzą nas członkowie jury, a na 1 czerwca zostaliśmy zaproszeni do Warszawy na uroczystość ogłoszenia laureatów konkursu i wręczenie nagród. Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które wsparły nasz udział w projekcie!

Załącznik Wielkość
PREZENTACJA KONKURSOWA 16.32 MB

Informacje o projekcie i naszych działaniach:

1. Kolejny raz Niemiecki ma klasę

2. Informacje o projekcie

3. Materiały od Instytutu Goethego

4. Kiermasz świąteczny

5. Mini-konkurs na plakat zespołu projektowego

6. Gra symulacyjna

NIEMIECKI MA KLASĘ – jesteśmy w ogólnopolskim finale!NIEMIECKI MA KLASĘ – jesteśmy w ogólnopolskim finale!NIEMIECKI MA KLASĘ – jesteśmy w ogólnopolskim finale!NIEMIECKI MA KLASĘ – jesteśmy w ogólnopolskim finale!NIEMIECKI MA KLASĘ – jesteśmy w ogólnopolskim finale!NIEMIECKI MA KLASĘ – jesteśmy w ogólnopolskim finale!NIEMIECKI MA KLASĘ – jesteśmy w ogólnopolskim finale!NIEMIECKI MA KLASĘ – jesteśmy w ogólnopolskim finale!NIEMIECKI MA KLASĘ – jesteśmy w ogólnopolskim finale!NIEMIECKI MA KLASĘ – jesteśmy w ogólnopolskim finale!NIEMIECKI MA KLASĘ – jesteśmy w ogólnopolskim finale!NIEMIECKI MA KLASĘ – jesteśmy w ogólnopolskim finale!NIEMIECKI MA KLASĘ – jesteśmy w ogólnopolskim finale!NIEMIECKI MA KLASĘ – jesteśmy w ogólnopolskim finale!NIEMIECKI MA KLASĘ – jesteśmy w ogólnopolskim finale!NIEMIECKI MA KLASĘ – jesteśmy w ogólnopolskim finale!NIEMIECKI MA KLASĘ – jesteśmy w ogólnopolskim finale!NIEMIECKI MA KLASĘ – jesteśmy w ogólnopolskim finale!NIEMIECKI MA KLASĘ – jesteśmy w ogólnopolskim finale!NIEMIECKI MA KLASĘ – jesteśmy w ogólnopolskim finale!NIEMIECKI MA KLASĘ – jesteśmy w ogólnopolskim finale!