Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!

"Nie każdy musi być
wielkim człowiekiem,
być człowiekiem
to już bardzo dużo"
Albert Camus

27 maja podczas uroczystej IV Gali wraz z naszym gościem - panią Anną Dunajską, przewodniczącą Rady Gminy Trzebiechów, poznaliśmy nazwiska Dziesięciu Wspaniałych wybranych przez samych uczniów spośród swojego szkolnego grona w konkursie "Wspaniała Dziesiątka Publicznego Gimnazjum w Trzebiechowie".

W roli prezenterów wystąpili Klaudia Rejmak, Ola Siwek i Dawid Holewa, którzy przy dźwiękach charakterystycznej muzyki swobodnie poprowadzili całą uroczystość wraz z jej tradycyjnymi częściami – eksperymentem i prezentacją wyników ankiety konkursowej.

Motywem przewodnim gali było hasło "Słowa dają moc!"

Tegorocznymi laureatami konkursu, którzy wyróżniają się pięknym zachowaniem i stosowaniem zasady fair play w codziennych relacjach z innymi zostali:

GRATULACJE!

Galę uświetniły nasze szkolne talenty artystyczne: recytatorskie, taneczne i wokalne.

Elegancko ubrani i ze świadomością mocy wypowiadanych słów podziwialiśmy

• Michała Syzduła, Klaudię Rejmak, Natalię Mrowiec, Marikę Hyżą i Oskara Maśląga w nastrojowej recytacji wierszy o potędze słów autorstwa polskich poetów, m. in. Bolesława Leśmiana, Kazimierza Przerwy-Tetmajera i Tadeusza Różewicza,
  • Paulinę Bajon, Karolinę Sikorę, Anię Bieniek, Angelikę Leśniewską, Kacpra Jakubowskiego, Wiktorię Suzanowicz, Zuzię Galor i Olę Nawrocką z zespołu "Flava" w krasnoludkowej choreografii tanecznej,
  • Adrixa - Adriana Dolczewskiego w szkolnym, hip-hopowym debiucie wokalnym
  • oraz zespół wokalny młodszych i starszych uczniów w optymistycznych aranżacjach piosenek.

Dziękuję bardzo serdecznie pani Iwonie Holewie i panu Przemysławowi Puchalskiemu – współorganizatorom gali, występującym uczniom oraz wszystkim osobom, które wsparły organizację uroczystości swoją pomocą.

SŁOWA DAJĄ MOC!

Zdjęcia: pani Iwona Holewa

Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!Wspaniała Dziesiątka 2015 - Słowa dają moc!