Tańczyć każdy może! SCHOOL DANCE 2014

Jak pozyskać fundusze na potrzeby szkolnej grupy tanecznej?

W kwietniu 6 dziewcząt z klas II ze szkolnej grupy tanecznej FLAVA DANCE pracowało nad projektem, którego rezultatem miał być film wideo z układem tanecznym. Inspiracją projektu był Międzynarodowy Konkurs Tańca dla przedszkoli i szkół z Polski, Czech i Słowacji "Tańczyć każdy może! School Dance 2014".

Paulina Bajon, Wiktoria Ćwirko, Sara Kisiel, Natalia Mrowiec, Karolina Sikora i Sandra Waszkowiak opracowały plan nagrania filmiku, wybrały układ taneczny, czas i miejsce nagrania, zebraly członków zespołu, przygotowały jego wizerunek i nakręciły efektowny pokaz tanecznej drużyny.

I choć zespół ostatecznie nie mógł wziąć udziału w tegorocznym konkursie, to w wyniku projektu powstał ciekawy materiał, który stanowi multimedialną wizytówkę zespołu.

Projekt Flava Dance 2014