Targi edukacyjne 2012

W związku z bardzo dynamiczną sytuacją na rynku pracy, ciągłymi zmianami oraz potrzebą ze strony uczniów na uzyskanie informacji dotyczących wyboru przyszłej szkoły ponadgimnazjalnej, nasi gimnazjaliści pod opieką pani M. Jóźwiak oraz A. Czepiżak udali się do Bojadeł na organizowane tam w dniu 15 marca 2012 roku Tragi Edukacyjne. Adresatami targów byli przede wszystkim uczniowie klas III – młodzi ludzie stojący przed decyzją wyboru kolejnego etapu edukacji, ale także ich rodzice lub opiekunowie oraz nauczyciele i pedagodzy szkolni. Dla trzecioklasistów była to doskonała okazja do zebrania niezbędnych informacji o szkołach ponadgimnazjalnych. Możliwość obejrzenia i wysłuchania ciekawej i bogatej oferty edukacyjnej, szansa rozmowy z nauczycielami i uczniami różnych szkół, analiza rozmaitych profili nauczania, różnych perspektyw rozwoju, pozwoliła młodzieży zgromadzić cenne informacje pomocne przy podejmowaniu decyzji o dalszej edukacji.

Bardzo dziękujemy organizatorom targów za zaproszenie. Tego rodzaju impreza to nie tylko bogata oferta edukacyjna. To również szansa znalezienia możliwości rozwoju osobistego, rozwijania talentów i zainteresowań oraz spędzania wolnego czasu.

Trzecioklasisto – pozostaje Ci zatem już wybrać swoją drogę życiową.

Życzymy świadomych, przemyślanych i rozsądnych decyzji… Powodzenia!!!