Pomagamy choremu Wiktorkowi

Społeczność Zespołu Edukacyjnego spontanicznie zaangażowała się w niesienie pomocy dla trzyletniego Wiktorka, u którego lekarze zdiagnozowali śmiertelną chorobę. W celu wsparcia leczenia chłopczyka opiekunowie i członkowie SKW "Podaruj serce" wspólnymi siłami zorganizowali akcję sprzedaży wyśmienitych wypieków wśród nauczycieli, rodziców, uczniów oraz mieszkańców Trzebiechowa. Dochód ze szkolnej "Kawiarenki Walentynkowej", zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski, w czasie której można było nabyć m.in. przepiękne kartki walentynkowe przygotowane przez Panie ze świetlicy szkolnej, również został przeznaczony na leczenie Wiktorka. Wszystkie zebrane fundusze zostały przekazane rodzicom chłopca, aby mogli pokryć koszty związane z leczeniem syna – a Wiktor mógł jak najszybciej wrócić zdrowy do domu.

Serdeczne podziękowania składamy ludziom wielkiego serca, którzy wsparli naszą akcję.

Szczególnie dziękujemy paniom, które przygotowały apetyczne słodkości: Zdzisławie Rychłej, Annie Kowalczyk (ZG), Annie Kowalewicz, Annie Urbańskiej, Natalii Tutak, Annie Czepiżak oraz Małgorzacie Jóźwiak.

Dziękujemy również wolontariuszkom – Dominice Dąbek oraz Natalii Gralińskiej, które z własnej inicjatywy bardzo mocno zaangażowały się w pomoc Wiktorkowi.

DZIĘKUJEMY!

Pomagamy choremu WiktorkowiPomagamy choremu WiktorkowiPomagamy choremu Wiktorkowi