Trzecioklasiści w sulechowskich szkołach ponadgimnazjlanych

Dni otwarte

Po wizycie trzecioklasistów na Targach Edukacyjnych 2012 w Bojadłach, nadszedł czas na odwiedzenie niektórych szkół prezentowanych podczas ich trwania. 23 marca gimnazjaliści mieli okazję zobaczyć jak wygląda nauka w dwóch sulechowskich szkołach średnich: Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych oraz Liceum Ogólnokształcącym. W pierwszej z placówek prezentowane były poszczególne kierunki kształcenia oraz przeróżne osiągnięcia uczniów. Zorganizowali oni również dla odwiedzających wiele interesujących atrakcji – zapraszali nas do udziału w zabawach czy też rozwiązywania zagadek. Natomiast w LO mogliśmy zobaczyć jak wygląda dzień licealisty. Zwiedzaliśmy klasopracownie, rozmawialiśmy z nauczycielami i braliśmy udział w ciekawych uczniowskich pokazach: doświadczeniach chemicznych zorganizowanych przez klasę biologiczno-chemiczną czy w prezentacji pierwszej pomocy, którą przygotowała klasa wojskowa.

Wielu z nas z pewnością skorzystało z tego wyjazdu. Dlatego dziękujemy opiekunom – pani Annie Kowalczyk i pani Małgorzacie Jóźwiak za jego zorganizowanie.

Wszystkie te wydarzenia zbliżają nas do podjęcia jednej z pierwszych naprawdę ważnych decyzji w naszym życiu. Bowiem od tego, co zdecydujemy pod koniec czerwca bieżącego roku, może w dużej mierze zależeć nasza przyszłość.

Dni otwarteDni otwarteDni otwarteDni otwarteDni otwarteDni otwarteDni otwarteDni otwarteDni otwarteDni otwarte