Podsumowanie pracy semestr I

Kończy się nam pierwszy semestr a wraz z nim 5 miesięcy działalności Szkolnego Koła Polskiego Czerwonego Krzyża, w skrócie PCK. Przez ten okres wytężonej pracy naszych członków zorganizowane zostały dwie zbiórki pieniędzy do puszek, są nimi:
- wyprawka dla Żaka: 23 - 27 września, zebrana kwota: 491 zł
- pomoc świąteczna dla najuboższych: 18 - 22 listopada, zebrana kwota: 341 zł
Razem: 832zł

Są to dość duże kwoty i świadczą o naszym zaangażowaniu i chęci niesienia pomocy innym.

Następną rzeczą, o której warto wspomnieć to ogólnopolski konkurs plastyczny o tematyce Honorowego Krwiodawstwa, w którym zostały wyróżnione z naszej szkoły dwie osoby: Paulina Fornalczyk (absolwentka) i Marcin Raźny (kl. IIIb).

Ten okres pięciu miesięcy był dla naszej grupy bardzo pracowitym, mile spędzonym czasem. Ale to nie wszystko, podwijamy rękawy i pokazujemy, że nie boimy się wyzwań.

Jesteśmy dla ludzi i to dla nich będziemy nieść pomoc.

Podsumowanie pracy semestr IPodsumowanie pracy semestr IPodsumowanie pracy semestr IPodsumowanie pracy semestr IPodsumowanie pracy semestr IPodsumowanie pracy semestr I