Gimnazjalna GÓRA GROSZA 2016

Miło jest nam poinformować, że Samorząd Gimnazjum, jak co roku, zachęcił uczniów do udziału w ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Góra Grosza", polegającej na wielkiej zbiórce drobnych monet.

Jej cele to:

• pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną - w domach dziecka czy rodzinach zastępczych
  • działanie edukacyjne - ukazanie najmłodszym siły niewielkiej pomocy wielu ludzi i wspólne działanie na rzecz innych.

Sebastian, Kacper, Adam i Olga z SU z pomocą Dawida oraz pani Kasi policzyli skrupulatnie zbierane na przełomie listopada i grudnia "drobniaki" i już znamy wartość Góry Grosza gimnazjalistów - to 181,70 zł.

Wszystkim klasom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w akcję!

Gimnazjalna GÓRA GROSZA 2016Gimnazjalna GÓRA GROSZA 2016Gimnazjalna GÓRA GROSZA 2016