Książęca Trzynastka

13 czerwca dostąpiliśmy zaszczytu spotkania w naszej szkole szlachetnych władców z miłościwie nam panującej dynastii gimnazjalistów, Samorząd bowiem ogłosił poniedziałek Dniem Księżniczek i Książąt.

Na korytarzach i w klasach ujawniło się liczne grono przedstawicieli szkolnej arystokracji w koronach, diademach i z berłami wzbudzając uśmiech i podziw innych.

Był to już ostatni sympatyczny i zabawny dzień w tym roku szkolnym z comiesięcznego cyklu "Szczęśliwa Trzynastka."

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywny udział, życzymy udanego, bezpiecznego letniego wypoczynku i zapraszamy do zabawy i nowych inicjatyw po wakacjach!

Książęca TrzynastkaKsiążęca TrzynastkaKsiążęca TrzynastkaKsiążęca TrzynastkaKsiążęca TrzynastkaKsiążęca Trzynastkas