Dzień Babeczki i Fantazyjnego Pazurka

Z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski zorganizował kilka miłych przedsięwzięć. Najpierw zadbaliśmy o nasze panie z Zespołu Edukacyjnego oraz z Urzędu Gminy i już w środę 7 marca podczas szkolnego programu artystycznego w Trzebiechowskim Ośrodku Kultury chłopcy z SU złożyli żeńskiej części widowni serdeczne życzenia wszystkiego najlepszego.

Następnie w czwartek "świętowaliśmy Dzień Kobiet w naszej szkole. W tym dniu każda dziewczyna mogła poczuć się wyjątkowa :)) Dawid Hutor i Radek Pełka rozdawali swoim koleżankom małe niespodzianki – gwiazdki z nieba z komplementami. Ten dzień był również Dniem Babeczek i Fantazyjnego Pazurka.

Wszyscy mogli przyjść do szkoły z oryginalnie ozdobionymi paznokciami, a na przerwach można było posmakować słodkich babeczek przygotowanych przez Olę Piturę, Danielę Bandosz, Olę Stawiarz, Klaudię Ostapczuk i Klaudię Bojko. Samorząd postanowił wyróżnić kilka dziewczyn o najciekawiej pomalowanych paznokciach, są to:

Marta Zywert
Patrycja Pitura
Paulina Olejniczak

G r a t u l u j e m y!"

Klaudia Bojko z SU

Za pomoc w realizacji naszych przedsięwzięć serdecznie dziękujemy pani Natalii Tutak oraz panu Piotrowi Kowalczykowi.

Zdjęcia: p. Anna Kowalczyk (Gł) i Roksana Filipczak