Nasza moc w social mediach

Fundusze europejskie - loga
Nasza moc w social mediach

"Komunikowanie się ze społecznościami wirtualnymi" to kolejne zajęcia odbywające się w naszej szkole w ramach realizacji projektu unijnego "Nabieramy cyfrowej mocy".

Natalia, Ola, Sylwia i Martyna założyły profil SU Gimnazjum w Trzebiechowie na Facebooku i wraz z Oskarem, Dagmarą, Bartkiem i Mateuszem sprawnie funkcjonują w redakcji internetowej, publikują wybrane informacje na temat życia społeczności szkolnej i komunikują się z użytkownikami portalu. W praktyczny sposób uczą się tworzenia właściwych relacji w środowisku medialnym, kreatywnego korzystania ze swego kapitału społecznego w sieci, świadomego budowania wizerunku, zasad efektywnej komunikacji oraz funkcjonowania w społecznościach online.

Wszystkich sympatyków szkoły zachęcamy do wirtualnych odwiedzin samorządu i aktywnego udziału w wymianie informacji, opinii lub komentarzy.

Znajdź nas na facebooku!