ŚWIĄTECZNE DRZWI - wyniki konkursu SU

Samorząd Uczniowski Gimnazjum zaprosił zespoły klasowe do uczestnictwa w konkursie świątecznym, który polegał na pomysłowym ozdobieniu drzwi do sal lekcyjnych.

Konkurs miał na celu integrację uczniów, rozwijanie talentów, zadbanie o świąteczny wystrój i przyjemną atmosferę w szkole.

Wszystkie klasy wspierane przez swych wychowawców bardzo się zaangażowały i pięknie udekorowały drzwi poszczególnych gabinetów, a komisja konkursowa w składzie: pani Małgorzata Jóźwiak, pani Elżbieta Andrzejewska i pan Fathi Aboulker miała szczególnie trudne zadanie, by spośród tak licznych oryginalnych pomysłów wybrać te zwycięskie.

A oto laureaci konkursu:
Klasa VII a z panią Dorotą Konopką
II miejsce:
Klasa IV a z panią Anną Kowalczyk (religia)
Klasa V c z panią Joanną Urbańską-Marcinek
Klasa III a gimnazjum z panią Anną Kowalczyk (j.niem.)
Gratulujemy!