Tydzień z Misiem

Tegoroczne obchody Święta Pluszowego Misia były bardzo udane, świętowaliśmy od 21 do 25 listopada 2016 r.

Tydzień z Misiem obfitował w przeróżne atrakcje, każda grupa wiekowa, poczynając od przedszkolaków mogła znaleźć coś ciekawego dla siebie.

Poniedziałek 21 listopada, biblioteka przeżyła oblężenie, ogromne "wzięcie" miały nowo zakupione książki. Odczuwalnie podskoczyła liczba wypożyczeń, a to za sprawą "małego co nieco" dołączonego do wypożyczanej książki.

Misie lubią miodek – dzieci lubią słodycze.

Wtorek 22 listopada to spotkanie grup przedszkolnych z Kubusiem Puchatkiem i niebieskim balonikiem. Dzieciom bardzo się podobało, czytanie na dywanie.

Środa 23 listopada to dzień bardziej medialny, Spotkania z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjacielem Krzysiem odbywały się w auli szkolnej na przerwach międzylekcyjnych. Zainteresowanie było spore, bo miło spędzić czas z bajką i piosenką.

Czwartek 24 listopada to spotkanie integracyjne w Stumilowym lesie z jego mieszkańcami, a także z Misiami, bohaterami różnych książek i popularnych bajek filmowych poczynając od Misia Uszatka po Mojego brata niedźwiedzia.

Spotkanie odbyło się w auli szkolnej, gdzie przednio bawiły się najmłodsze dzieci naszego Zespołu Edukacyjnego.

Piątek 25 listopada przebiegał pod hasłem "Mój przyjaciel Miś" i tu biliśmy rekordy klasowe w ilości i jakości przyjacielskich misiów, a także była okazja pochwalić się "Misiowym kącikiem"

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie niespodzianki. Dziękujemy za aktywny udział Paniom wychowawczyniom i dzieciom.