Przyłapani na czytaniu

"Przyłapani na czytaniu" to gimnazjalna kampania promująca książkę i czytelnictwo wśród uczniów naszej szkoły, dzięki której pokazaliśmy, że z książką każdemu jest do twarzy. Musimy pamiętać, że człowiek nie rodzi się czytelnikiem, trzeba w nim obudzić zamiłowanie do książki, więc to był dobry sposób, by szerzyć ideę czytania, by dostrzec, że ma ono wiele zalet: rozwija język i wyobraźnię, uczy myślenia, buduje i umacnia więzi, zapewnia emocjonalny rozwój, ułatwia naukę, rozbudza ciekawość świata i ułatwia zrozumienie siebie i innych, pomaga pokonać wiele problemów wieku dorastania, kształtuje nawyk czytania i zdobywania wiedzy na całe życie. Nasze najciekawsze zdjęcia z książką pokazują, że czytać można wszędzie!

Przyłapani na czytaniuPrzyłapani na czytaniuPrzyłapani na czytaniuPrzyłapani na czytaniuPrzyłapani na czytaniuPrzyłapani na czytaniuPrzyłapani na czytaniuPrzyłapani na czytaniuPrzyłapani na czytaniu