Bratek już w naszej szkole!

Bartek

Opowiadanie o "Narodzinach Bratka" tak się spodobało pierwszoklasistom, że postanowili zaprosić Go do naszej szkoły na stałe. Każda z trzech klas przygotowała piękne zaproszenie, które dostarczyła do biblioteki wierząc, że Bratek z niego skorzysta. Na szczęście długo nie musieli czekać i wszystkie klasy są już po pierwszym, powitalnym spotkaniu z Bratkiem.

Bratek już w naszej szkole!Bratek już w naszej szkole!Bratek już w naszej szkole!Bratek już w naszej szkole!Bratek już w naszej szkole!Bratek już w naszej szkole!Bratek już w naszej szkole!Bratek już w naszej szkole!Bratek już w naszej szkole!Bratek już w naszej szkole!Bratek już w naszej szkole!Bratek już w naszej szkole!Bratek już w naszej szkole!Bratek już w naszej szkole!Bratek już w naszej szkole!Bratek już w naszej szkole!Bratek już w naszej szkole!Bratek już w naszej szkole!