Dzień Patrona św. Jana Pawła II

Tegoroczny Konkurs Recytatorski "Bliżej poezji Jana Pawła II" cieszył się wyjątkową popularnością wśród klas nauczanie zintegrowanego oraz uczniów klas IV – VI.

Do recytatorskich potyczek przystąpiło 27 uczestników.

Tylko dzięki profesjonalności Jury (Pani Alicja Wiszniewska i Pani Anna Czepiżak) udało się po burzliwych obradach wyłonić "10" Finalistów.

1. Antecka Julia
  2. Horodniczy Karol
  3. Słoboda Jakub
  4. Bieniek Karolina
  5. Masenek Milena
  6. Twarowska Amelia
  7. Horodniczy Monika
  8. Stawiarz Wiktoria
  9. Holewa Róża
  10. Jakubowski Wojciech

Piękna recytacja wraz z podkładem muzycznym w wykonaniu Krystiana Kołodzieja ("Barka" - flet) uświetniła uroczystą Mszę św. odprawioną 12 czerwca w intencji dzieci i młodzieży oraz pracowników naszej szkoły. Laureaci otrzymali dyplomy i upominki z rąk Ks. Proboszcza.

Gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję w przyszłym roku.

Dzień Patrona św. Jana Pawła IIDzień Patrona św. Jana Pawła IIDzień Patrona św. Jana Pawła IIDzień Patrona św. Jana Pawła IIDzień Patrona św. Jana Pawła IIDzień Patrona św. Jana Pawła IIDzień Patrona św. Jana Pawła IIDzień Patrona św. Jana Pawła IIDzień Patrona św. Jana Pawła IIDzień Patrona św. Jana Pawła IIDzień Patrona św. Jana Pawła IIDzień Patrona św. Jana Pawła IIDzień Patrona św. Jana Pawła IIDzień Patrona św. Jana Pawła IIDzień Patrona św. Jana Pawła II