Nasi sławni Lubuszanie Roku 2012

Tadeusz Wojter

W imieniu całej społeczności szkolnej składamy serdeczne gratulacje Panu Tadeuszowi Wojterowi – dyrektorowi TOK–u. Z wielką dumą i podziwem dowiedzieliśmy się o tytułach, które pan dyrektor otrzymał od Gazety Lubuskiej. Pan Tadeusz Wojter wygrał plebiscyt i otrzymał tytuł "Lubuskiego Anioła" za działalność na rzecz środowiska lokalnego, a zwłaszcza dzieci. W styczniu odbyła się gala wręczenia nagród i dyplomów.

Na początku marca 2013 r. pan dyrektor otrzymał kolejne dwa tytuły. Został najbardziej obdarowanym i utytułowanym Lubuszaninem Roku 2012, zajął drugie miejsce w powiecie zielonogórskim oraz otrzymał najwyższą notę od czytelników!

Serdeczne gratulacje składamy także pani Agnieszce Szeląg – dyrektorowi trzebiechowskiego DPS-u. Pani dyrektor zajęła I miejsce w głosowaniu na Lubuszanina Roku 2012 r.

Więcej informacji i zdjęcia dostepne są na stronie internetowej: www.gazetalubuska.pl

Gratulujemy zasług i tytułów!