Pasowanie na świetliczaka

Pasowanie na świetliczaka

Dnia 8 listopada 2011 r. po raz trzeci odbyła się uroczystość "Pasowania na świetliczaka". W auli gimnazjum zebrali się uczniowie klas I, II i III z wychowawcami oraz zaproszeni goście, panie dyrektorki: p. Z. Rychła oraz z-ca J. Skubek, p. pedagog A. Łukomska oraz p. A. Kowalczyk, która uwieczniła uroczystość na zamieszczonych zdjęciach. Uczniowie kl. I a i I b z pomocą swoich wychowawczyń p. D. Wojtkiewicz i p. G. Sadowskiej rozwiązywali jesienne zagadki. W czasie zabawy ruchowej dzieci zamieniły się w wesołe duchy, które poruszały się w wyznaczonym kierunku, a w czasie kolejnej zabawy dzieci musiały posługiwać się, czarodziejskim słowem "dziękuje". Aby zostać "Świetliczakiem" dzieci przeszły również próbę wytrzymałości i smaku. Wszyscy wykonywali zadania bardzo dobrze a na zakończenie dzieci złożyły przyrzeczenie "Wzorowego Świetliczaka". Każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom i drobny upominek.

Pasowanie na świetliczakaPasowanie na świetliczakaPasowanie na świetliczakaPasowanie na świetliczakaPasowanie na świetliczakaPasowanie na świetliczakaPasowanie na świetliczakaPasowanie na świetliczakaPasowanie na świetliczakaPasowanie na świetliczakaPasowanie na świetliczakaPasowanie na świetliczakaPasowanie na świetliczakaPasowanie na świetliczakaPasowanie na świetliczakaPasowanie na świetliczakaPasowanie na świetliczakaPasowanie na świetliczakaPasowanie na świetliczakaPasowanie na świetliczakaPasowanie na świetliczakaPasowanie na świetliczakaPasowanie na świetliczakaPasowanie na świetliczaka