"Czytam, bo lubię" - Brzydkie kaczątko J. Ch. Andersena

Czytam, bo lubię - Brzydkie kaczątko

W listopadzie dzieci przebywające po południu w świetlicy wzięły udział w zajęciach z cyklu "Czytam, bo lubię". Uczniowie wysłuchali baśni pt: "Brzydkie kaczątko", a następnie wykonywali prace plastyczne związane z treścią utworu. Niektórzy pastelami i kredkami pięknie kolorowali obrazek, a inni wycinali łabędzia z papieru dodając mu okazałe skrzydła odrysowane z własnych dłoni. Efekty pracy zaprezentowane zostały na gazetce świetlicowej.

Czytam, bo lubię - Brzydkie kaczątkoCzytam, bo lubię - Brzydkie kaczątkoCzytam, bo lubię - Brzydkie kaczątkoCzytam, bo lubię - Brzydkie kaczątkoCzytam, bo lubię - Brzydkie kaczątkoCzytam, bo lubię - Brzydkie kaczątkoCzytam, bo lubię - Brzydkie kaczątkoCzytam, bo lubię - Brzydkie kaczątko