Konkurs Plastyczny "Kartka Świąteczna"

Konkurs Plastyczny Kartka Świąteczna

Uczniowie naszej szkoły, wzięli udział w konkursie plastycznym pt. "Kartka Świąteczna", zorganizowanym przez Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Zwycięski projekt będzie oficjalną kartką Wojewody Lubuskiego na Święta Bożego Narodzenia. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 29 listopada 2017 r., a wyniki zostaną podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej Organizatora www.lubuskie.uw.gov.pl.

Spośród zakwalifikowanych do Konkursu prac Komisja przyzna I, II i III miejsce. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają od Organizatora indywidualną nagrodę rzeczową. W konkursie wzięły udział następujące osoby:

kl. I - Jakub Rubin, Lena Bednarska, Julia Śliwińska, Aleksandra Szypowska, Julia Sołtys, Bartłomiej Mazurczak, Julia Szmigielskia,

kl. II – Dawid Piasecki, Lena Klementowska, Eryk Rutschke, Jakub Olkiewicz, Łucja Wojdyła,

kl. III a – Oliwia Hirsz, Milena Sobolewska,

kl. III b – Maja Papacz.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie.

Konkurs Plastyczny Kartka Świąteczna