Przystań Rekreacji i Sportu

W realizowanym przez szkołę projekcie "Bezpieczna i przyjazna szkoła" zaplanowano stworzenie miejsca sportu i rekreacji. Specjalnie do tego celu, przy budynku Zespołu Edukacyjnego wyznaczono i przygotowano plac.

Zaczęło się dziać… 29 października pracownicy "Magicznej Tęczy" (firmy, u której złożono zamówienie), rozpoczęli montaż urządzeń do zabaw sportowych. Zamontowano: 2 kosze do gry w koszykówkę, drabinkę poziomą, drabinkę krzyżową, drążki podwójne, poręcz gimnastyczną, równoważnię prostą, łamaną i skośną, ławkę treningową, ściankę sprawnościową, belkę gimnastyczną, zestaw do podskoków. Są to nazwy urządzeń tworzących naszą "Przystań rekreacji i Sportu", bo taką właśnie nazwę przyjął nowopowstały plac.

Przystań Rekreacji i SportuPrzystań Rekreacji i SportuPrzystań Rekreacji i SportuPrzystań Rekreacji i SportuPrzystań Rekreacji i Sportu