Nasza świetlica

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2014/2015 witamy w naszej szkolnej świetlicy. Jest czynna codziennie w godz. od 6.45 do 15.15. Przebywają w niej dzieci dojeżdżające oraz miejscowe, zapisane przez pracujących rodziców.

Priorytetem w pracy opiekuńczo- wychowawczej jest bezpieczeństwo uczniów. Wychowawcy świetlicy dbają, by każde dziecko miło i efektywnie spędzało czas w szkole przed lekcjami i po ich ukończeniu.

Jak co roku, szczególną opieką otaczani są najmłodsi wychowankowie, którzy potrzebują wsparcia i pomocy w procesie poznawania i integracji z nowym miejscem- szkołą.

Dbanie o wszechstronny rozwój, pomoc w odrabianiu zadań domowych, gry i zabawy, działania mające na celu rozwijanie zainteresowań, zapewnienie ciepłej herbaty na przerwach śniadaniowych, korzystanie z dożywiania, to tylko część zadań ujętych w planie pracy świetlicy.

Drodzy Rodzice !

Wychowawcy świetlicy serdecznie zapraszają do współpracy.

Nasza świetlicaNasza świetlicaNasza świetlicaNasza świetlica