Kiermasz świąteczny

Z okazji świąt wielkanocnych wychowawcy świetlicy wraz z uczniami przygotowali w szkole kiermasz różnorodnych dekoracji.

Przy planowaniu kompozycji wykorzystano oczywiście tradycyjne motywy. Pojawiły się więc wielkanocne zajączki, pisanki, kurczaki. W celu osiągnięcia jak najlepszego efektu wykorzystano ciekawe techniki i różne materiały.

Dzieci były bardzo zaangażowane w przygotowywanie ozdób, wykazując się przy tym dużą cierpliwością i poczuciem estetyki.

Kiermasz cieszył się sporym zainteresowaniem. Organizując go starałyśmy się nie powielać pomysłów z ubieglego roku. Tym sposobem nabyte ozdoby staną się ciekawym dodatkiem do domowych dekoracji świątecznych. Po świętach wystarczy je zapakować i schować na przyszłość.

Zdobyte fundusze przeznaczamy, jak zawsze na materiały i pomoce do pracy z dziećmi w świetlicy szkolnej.

Kiermasz świątecznyKiermasz świątecznyKiermasz świątecznyKiermasz świątecznyKiermasz świątecznyKiermasz świątecznyKiermasz świątecznyKiermasz świątecznyKiermasz świąteczny