Dekoracje świąteczne - Boże Narodzenie

Kultywowanie tradycji, kształtowanie poczucia przynależności- to treści działań realizowanych szczególnie przy okazjii świąt, ważnych wydarzeń wynikających z kalendarza imprez szkolnych, pór roku.

Już tradycyjnie w naszej świetlicy grudzień jest miesiącem, w którym dużą część zajęć poświęcamy na wykonywanie wszelakich ozdób i dekoracji zimowo-swiątecznych. Uczniowie bardzo chętnie i z dużym zaangażowaniem włączają się do zajęć. Tym bardziej, że staramy się zaplanować pracę tak, by nie powtarzać motywów z ubiegłego roku.

Wychowawczynie śwetlicy przygotowały dekoracje stołów, które wraz ze świąteczną scenografią stworzyły w auli szkolnej bożonarodzeniowy klimat.

Przy śpiewie kolęd spotkali się pracownicy Zespołu Edukacyjnego, zaproszeni emeryci a następnego dnia także pracownicy Urzędu Gminy.

W tym roku wykonane zostały techniką decoupage szklane świeczniki oraz choinki na drewnianej podstawie. Do obu form wykorzystano masę strukturalną.

Wszyscy ci, którym spodobały się w/w formy , mogli je kupić.

Dziękujemy za okazany gest, bowiem zebrana w ten sposób kwota została w całości przeznaczona na materiały plastyczne dla uczniów biorących udział w zajęciach świetlicowych.

Dekoracje świąteczne - Boże NarodzenieDekoracje świąteczne - Boże NarodzenieDekoracje świąteczne - Boże NarodzenieDekoracje świąteczne - Boże Narodzenie