Dekoracje i ekspozycje

Świetlica szkolna jest miejscem, gdzie przebywajacy uczniowie mają możliwość uczestniczenia w różnego typu zajęciach. Jest czas na gry i zabawy, na odrobienie zadań domowych, wspólne czytanie. Dzieci otaczane są opieką, wychowawcy dbają o bezpieczeństwo i wdrażają zaplanowane treści.

Bardzo chętnie nasi podopieczni uczestniczą w zajęciach plastycznych, na których wykonują różnorodne prace tematycznie związane z kalendarzem pór roku, harmonogramem imprez szkolnych i planem pracy świetlicy. Uczniowie biora udział w konkursach, rozwijają swoją wyobraźnię, poznają techniki plastyczne. Efektem takiej działalności są ekspozycje, gazetki ścienne, dekoracje pomieszczeń świetlicowych i korytarzy szkolnych.

W załączeniu zdjęcia wyżej wymienionych form powstałych w bieżącym roku szkolnym.