Wyróżnienia w konkursie regionalnym "Między Odrą a Bobrem"

Wyróżnienia w konkursie regionalnym Między Odrą a Bobrem

Przed świętami wielkanocnymi świetlica szkolna wzięła udział w regionalnym konkursie organizowanym przez stowarzyszenie LGD "Między Odrą a Bobrem" na pisankę i stroik wielkanocny. Uczniowie uczestniczący w zajęciach świetlicowych z dużym zaangażowaniem i cierpliwością wykonywali pomysłowe pisanki oraz stroiki z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Panie pracujące w świetlicy nadzorowały te działania i wybrały najpiękniejsze prace z każdej kategorii. Były to pisanki wykonane przez Anię Bieniek, Dominikę Słotę i Kamila Werwińskiego oraz stroiki autorstwa Oli Nawrockiej, Andżeliki Leśniewskiej i zbiorowy stroik, w którym znalazły się wszystkie pisanki wykonane przez dzieci w naszej świetlicy.

Z niedowierzaniem, a później z ogromną radością przyjęliśmy wyniki konkursu. Okazało się bowiem, że zdobyliśmy aż trzy wyróżnienia: nagrodę indywidualną otrzymała Ania Bieniek, całą świetlicę wyróżniono za zbiorowy stroik a także uzyskaliśmy nagrodę dla najlepszej szkoły za wszystkie nadesłane przez nas prace. Wśród nagród znalazł się aparat fotograficzny, który bardzo ułatwi nam dokumentację naszych działań!