Turniej "Zebra"

Turniej Zebra

23 marca drużyna "Trzebiechowskie lwy" utworzona z klas IIIa oraz IIIb naszej szkoły podstawowej brała udział w turnieju "Zebra" organizowanym przez Komendę Hufca Babimojsko-Sulechowskiego wspólnie z funkcjonariuszami policji. W drodze eliminacji panie Beata Furmańska oraz Alicja Kanclerz wyłoniły następujący skład drużyny: Kacper Kusik IIIa, Darek Niewiadomski IIIa, Krzysztof Pilarski IIIa, Zuzanna Nowak IIIb, Jakub Krystains IIIb, Norbert Woloszyn IIIb.

Drużyna musiała sprostać licznym, utrudnionym konkurencjom sportowym oraz wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego rozwiązując test, krzyżówkę oraz układając puzzle. Na uczestniczące 22 drużyny w turnieju "Trzebiechowskie lwy" zajęły 12 miejsce. Zabawa była wspaniała i bardzo emocjonująca, dzieci zostały nagrodzone dyplomami oraz praktycznymi upominkami. Na zakończenie szanowne jurry z miłą chęcią pozowało do pamiątkowego zdjęcia.

Dla celów konkursu wykonany został również plakat dotyczący bezpieczeństwa w ruchu drogowym,który prezentujemy na zdjęciach poniżej.

Turniej ZebraTurniej ZebraTurniej ZebraTurniej ZebraTurniej ZebraTurniej ZebraTurniej ZebraTurniej ZebraTurniej Zebra