Pola Nadziei

W tym roku nasza szkoła po raz pierwszy przyłączyła się do akcji pod hasłem "Pola Nadziei". W szkole podstawowej uczniowie należący do grupy miniwolontariatu zbierali pieniądze na zakup cebulek żonkili. Każdy, kto podarował 1 zł, wspomógł zielonogórskie hospicjum obejmujące opieką ludzi chorych na raka. Dzięki ofiarności uczniów, rodziców, nauczycieli i innych pracowników szkoły oraz lokalnych instytucji zakupiliśmy ponad 200 cebulek żonkili!!!

17 października grupa miniwolontariatu pod opieką p. Ani Garbacz i p. Natalii Kicińskiej sadziła żonkile na skwerze przy ulicy Sulechowskiej w Trzebiechowie.

Dzięki tej akcji nasza okolica będzie wiosną wyglądała pięknie, a żonkile – symbol nadziei – będą przypominały wszystkim o chorych ludziach przebywających w hospicjum!

Pola NadzieiPola NadzieiPola Nadziei