Nasz udział w licytacji WOŚP

W pierwszych dniach stycznia uczniowie należący do grupy mini - wolontariatu, dzieci uczestniczące w zajęciach świetlicowych oraz wychowawcy świetlicy szkolnej podjęli działania, które miały na celu wsparcie fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotowaliśmy własnoręcznie wykonane ozdoby zimowe, które następnie przekazaliśmy panu T. Wojterowi – dyrektorowi TOK-u. Wykonane przez nas choinki, stroiki i wianki zostały przeznaczone na licytację, z której dochód zasilił konto fundacji WOŚP. W prowadzeniu licytacji panu Wojterowi pomagały dzieci działajace w grupie mini – wolontariatu.

Nasz udział w licytacji WOŚPNasz udział w licytacji WOŚPNasz udział w licytacji WOŚPNasz udział w licytacji WOŚPNasz udział w licytacji WOŚPNasz udział w licytacji WOŚPNasz udział w licytacji WOŚP